KURS techniczny

BARBERSKI FLAT TOP i GOLENIE BRODY BRZYTWĄ NA MOKRO

KURS TECHNICZNY PRZEZNACZONY JEST DLA PROFESJONALISTÓW, FRYZJERÓW/ BARBERÓW.

Innowacyjnie, intensywnie, indywidualnie

ikona

Teoria i praktyka poparta wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, skomasowna i przekazywana w przystępny sposób. Zajęcia odbywają się w trybie warsztatowym, gdzie każdy z kursantów wykonuje zadaną pracę we własnym tempie. Zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami, doskonali poznane metody pracy.

Ważnymi aspektami kursu jest poznanie następujących FRYZUR –  MĘSKICH JEŻY: FLAT TOP (prosty, kwadratowy, owalny, psychobilly) oraz zabiegu golenia brzytwą na mokro. Szkolenie techniczne dla osób chcących doszkolić swoich pracowników, jak i podnieść jakość swoich usług, wprowadzić nowe usługi lub zwiększyć efektywność swojej pracy. 

Autorska filozofia szkolenia pozwala wykorzystać indywidualne cechy osobowościowe kursanta i klienta. To wyróżnia nas jako placówkę szkolącą – na naszych kursach uczymy jak „czytać” klienta i dopasować fryzurę oraz zarost na brodzie do geometrii głowy i twarzy, a tym samym dopasować usługę do indywidualnych potrzeb.

Nauka prawidłowego, technicznego strzyżenia włosów, używanie najnowocześniejszego sprzętu do wykonywania usług barberskich i kosmetyków dedykowanych mężczyznom, to atuty autorskiego kursu sztuki rzemieślniczej. Technika i wypróbowane metody dydaktyczne i merytoryczne sprawdzą się w Twojej pracy, ułatwią poznanie własnego stylu fryzjerskiego i pomogą w efektywnym wykonywaniu poznanych fryzur.

szczegóły kursu

ikona

NA kursie BARBERSKI FLAT TOP I GOLENIE BRODY BRZYTWĄ NA MOKRO

ikona
 • wykonasz fryzury: MĘSKIE JEŻE: FLAT TOP/ prosty, kwadratowy, owalny, psychobilly,
 • będziesz pracować zarówno na główkach fryzjerskich, jak też na modelach,
 • samodzielnie wykonasz golenie przy pomocy brzytwy na żyletki,
 • użyjesz do stylizacji włosów profesjonalnych kosmetyków.

KURS MA ZAŁOŻONE CELE, KTÓRE STANĄ SIĘ EFEKTAMI EDUKACJI

ikona

Po szkoleniu uczestnik:

 • Definiuje pojęcia z zakresu strzyżeń włosów i tworzenia fryzur: MĘSKICH JEŻY: FLAT TOP/ prosty, kwadratowy, owalny, psychobilly oraz golenia przy pomocy brzytwy na żyletki.
 • Rozpoznaje i charakteryzuje podstawowe choroby skóry twarzy.
 • Samodzielnie organizuje stanowisko pracy, zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP i higieną pracy barbera.
 • Rozpoznaje i charakteryzuje oraz samodzielnie wykonuje modne fryzury MĘSKIE JEŻE: FLAT TOP/ prosty, kwadratowy, owalny, psychobilly posługując się techniką pracy po grzebieniu maszynką bez użycia nożyczek oraz techniką strzyżenia z wolnej ręki.
 • Samodzielnie wykonuje golenie brody przy pomocy brzytwy na żyletki.
 • Posługuje się narzędziami do golenia/ strzyżenia męskiego: brzytwą na żyletki, pędzlami do golenia, różnymi maszynkami, trymerami, golarkami.
 • Samodzielnie dobiera i używa środki kosmetyczne do pielęgnacji męskich włosów.
 • Podczas wykonywania usługi fryzjerskiej Uczestnik stosuje indywidualne podejście do klienta z uwzględnieniem zasad komunikacji interpersonalnej, a w swoich działaniach kieruje się zasadami etyki i dobrem klienta budując wzajemne zaufanie.
 • Tworzy pozytywną atmosferę i pozytywny klimat w salonie.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym na zaliczenie.

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

Ewa Wolaniuk-Kloc

SZKOLENIE MOŻE BYĆ DOFINANSOWANE W 80%-100% WARTOŚCI KURSU

CENA SZKOLENIA: 6500 ZŁ

Prowadząca: Ewa Wolaniuk–Kloc

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

BARBER ACADEMY
Ewa Wolaniuk-Kloc
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).