"MANAGER FRYZJER/ BARBER" - AUTOTSKI KURS EWY-WOLANIUK-KLOC

z udziałem expertów

„INWESTOWANIE W WIEDZĘ, ZAWSZE PRZYNOSI NAJWIĘKSZE ZYSKI” - Benjamin Franklin.

serdecznie zapraszam do poznania p. EWELINY MIŚKO-PAWŁOWSKiej

ikona

Szanowni Państwo,
Przedstawiam Państwu wspaniałego wykładowcę, którego zaprosiłam do współprowadzenia długo wyczekiwanego kursu managerskiego MANAGER – FRYZJER/BARBER. Premiera tego wydarzenia już wkrótce: 8-12 stycznia 2024. Program zrealizuje siedmiu praktyków – expertów, m.in. p. Ewelina Miśko-Pawłowska, której kompetencje serdecznie Wszystkim polecam. Jaki będzie ten program całego kursu?

  • Program od praktyków dla praktyków.
  • Experci przekażą dużą dawkę wiedzy, przyszykuj się więc burzę w Twojej głowie.
  • Naszpikowany wieloma niezbędnymi działaniami, przykładami zdarzeń, rozwiązań problemów, dróg postępowania, zysków i motywacji.
  • Będą skrypty – ściągi do zabrania na później, prezentacje multimedialne oraz pomoce rozwijające Twoje zasoby.
  • Nie zabraknie dawki przykładów przysłowiowo nierozwiązywalnych.
  • Otrzymasz odpowiedzi celowane na biznes fryzjerski
  • i wiele więcej…

Serdecznie zapraszam na nasz kurs zarówno osoby planujące otwarcie biznesu fryzjerskiego, jak też managerów od dawna zarządzających salonami/ barber shopami.
Do zobaczenia.
Ewa Wolaniuk-Kloc
mistrz, technik, pedagog, instruktor, edukator fryzjerstwa

EWELINA MIŚKO-PAWŁOWSKA

Doświadczony radca prawny i mediator z ponad 18-letnim stażem w branży. Jej zadaniem jest świadczenie pomocy i porad prawnych tym, którzy ich potrzebują. Dzięki szacunkowi, jakim darzy ludzi w jednakowym stopniu, bez względu na reprezentowane przez nich poglądy i wartości, z zaangażowaniem pomaga każdemu oczekującemu wsparcia. Prowadzi własną kancelarię prawną, gdzie wraz z dedykowanym zespołem ekspertów oferuje wszechstronną pomoc prawną, z głównym naciskiem na prawo gospodarcze, cywilne i rodzinne. Jest twórczynią pierwszego portalu prawnego dedykowanego kobietom -prawokobiet.pl. Misją portalu jest motywowanie kobiet do aktywnego poszukiwania wiedzy prawnej, zadawania trudnych pytań i wspierania się w codziennych sprawach prawnych. Prezes Fundacji Prawo Kobiet, której celem jest budowanie świadomości prawnej wśród Polek. Jej inicjatywy dla kobiet nie kończą się na prawie… Od 2022r realizuje w dużych miastach, stacjonarne spotkania kobiet KOBIECO PRZY KAWIE O SPRAWIE, które są przestrzenią, gdzie gromadzą się kobiety w różnym wieku, na różnych etapach życia, z różnych profesji, co stwarza też unikalną platformę do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, ale także nawiązywania relacji osobistych. Każde spotkanie to okazja do nawiązania nowych kontaktów, ale też do zgłębienia różnych aspektów życia i biznesu. Spotkaniom towarzyszy wystąpienie gościa- specjalisty i merytoryczne rozmowy z różnych obszarów, co daje uczestniczkom nową porcję inspiracji i nowych spostrzeżeń. Aktywna w mediach jako prawnik. Niejednokrotnie w programach telewizyjnych występowała jako ekspert prawny. Założyła grupę na Facebooku "PORADY PRAWNE DLA KOBIET", stanowiącą forum wsparcia tysięcy kobiet w kwestiach prawnych. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki synów. Ładuje baterie, odkrywając nieznane jej dotąd miejsca, relaksuje się, czytając dobrą powieść lub uprawiając spinning. Radość czerpie spędzając czas z rodziną. Nigdy się nie nudzi, zawsze szuka czegoś, co byłoby inspirujące. Kocha życie i stara się przeżyć je jak najpiękniej.

METODYCZNIE I MERYTORYCZNIE

ikona

PRAKTYCZNY KURS DLA PRAKTYKÓW. PROWADZONY METODYCZNIE I MERYTORYCZNE. PRZEZ DOŚWIADCZONĄ KADRĘ - EXPERTÓW W SWOICH DZIEDZINACH.

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. z o. o
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).