INDYWIDUALNE WARSZTATY DOSKONALĄCE

FRYZJER MĘSKI – TECHNIKA

TRYB INTESYWNY – CAŁY ZAKRES FRYZJERSTWA MĘSKIEGO/BARBERINGU, TEMATYKA USTALANA INDYWIDUALNIE Z KURSANTKĄ/TEM.

dla kogo kurs - FRYZJER MĘSKI – TECHNIKA?

ikona

Kursy indywidualne dedykowane są osobom, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i po konsultacji telefonicznej lub mailowej ustalą tematykę szkolenia, dostosowaną do indywidualnych potrzeb, pozwalającą na dalszy rozwój i wykorzystanie własnego potencjału. Szkolenie jest adekwatne do ustalonych z kursantem potrzeb i celów. Może to być system jednego dnia lub wielokrotność indywidualnych spotkań –  po ustaleniu szczegółowych potrzeb w zakresie uczenia się i rozwoju w barberingu na poziomie wiedzy i umiejętności kompetencji społecznych.

Indywidualne, intensywnie, innowacyjne zajęcia w formie warsztatów dedykujemy fryzjerom/ barberom chcącym poprawić swój warsztat pracy.

poznaj szczegóły

ikona

INNOWACYJNIE, INTENSYWNIE, INDYWIDUALNIE

ikona
  • „Jeden na jeden” to spersonalizowany kurs doskonalący lub inaczej mówiąc korepetycje barberskie, podczas których Instruktor będzie uczył tylko Ciebie.
  • Zakres takiego kursu może być dowolny, począwszy od modelowania włosów do różnych technik strzyżenia męskiego przy użyciu różnych narzędzi (strzyżenia samymi nożyczkami, maszynką, trymerem, brzytwą), dostosowany do indywidualnego tempa pracy kursanta.
  • Ten kurs może być „skrojony na miarę” Twoich potrzeb.
  • Ustalony i zatwierdzony wspólnie program otrzymujesz na maila i realizujesz szkolenie w wybranym terminie.
  • Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy w porozumieniu z Tobą program, którego aktualnie potrzebujesz i wybierzemy wspólnie dogodny termin.

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

cENA SZKOLENIA: 3000 ZŁ

Prowadząca: Ewa Wolaniuk–Kloc

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. z o. o
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).