TOP KURS BARBERSKI

KLASYCZNA FRYZURA W STARYM STYLU

Poznaj szczegóły

ikona

W Cenie kursu

ikona

GŁÓWKA FRYZJERSKA naturalny włos

ikona

SZCZOTKA DO MODELOWANIA WŁOSÓW

ikona

Certyfikat

ikona

KAWA, HERBATA, NAPOJE, LUNCH

Cel Szkolenia

ikona

KLASYCZNA FRYZURA W STARYM STYLU
Celem szkolenia technicznego jest podniesienie jakości swoich usług, doskonaleniu swojego kunsztu barberskiego.

Wyjątkowe szkolenie techniczne mające na celu zapoznanie się z techniką pracy nożyczkami, zawierające 20% teorii, 80% praktyki, która zapewni Ci profesjonalną wiedzę strzyżenia do kąta 90°, stylizacji i pielęgnacji włosów.

Zaprezentuję Ci nowatorską autorską technikę strzyżenia włosów wyłącznie nożyczkami i degażówkami pomagającą w szybkim wykonaniu pracy.

Kurs dla fryzjerów damskich, męskich/barberów i dla osób chcących odświeżyć swoja wiedzę fryzjerską.

Zdecydowanie dobry to trening dla uczniów szkół fryzjerskich zawodowych i technicznych, którzy chcieliby poznać długie formy w praktyce, łącząc widzę techniczną z praktyczną.

Ten wielogodzinny trening pozwoli Ci zrozumieć dlaczego jest bardzo ważne ułożenie palców, dłoni, jak wygląda strzyżenie od wewnętrznej strony dłoni, a jak od zewnętrznej. Poznasz i wykonasz prawidłowe trzymanie grzebienie i nożyczek w dłoni, przy cieniowaniu i stopniowaniu włosów.

Klasyczna fryzura męska, nie będzie miała już dla Ciebie tajemnic, technicznie zostaniesz przeszkolony w naszej Barber Academy, co pozwoli na zrozumienie, że z tej jednej fryzury klasycznej, elementy strzyżenia są w każdej fryzurze jaką wykonujesz w salonie i wykonywanie swojej pracy będzie dla Ciebie wielką przyjemnością. Już nie będziesz bał/a się żadnej fryzury, gdyż osiągniesz wiedzę podstawową, która jest niezmiernie ważna, na początku drogi zawodowej fryzjera męskiego, a jeśli dopiero teraz ją uzupełnisz, zrozumiesz gdzie popełniałaś/eś błędy, dlaczego tak się działo. 

Mamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam na przekazywanie rzemieślniczych technik i rad.

Po tym kursie nic już nie będzie takie samo!

Na kursie pracujemy na kosmetykach firm AMERICAN CREW I REUZEL.

Rezultat

ikona

Poznane techniki pomogą Ci w zrozumieniu filozofii strzyżenia klasycznej fryzury męskiej, która jest podstawą fryzjerstwa męskiego. To od niej wszystko się zaczyna. To „crème, de la crème”. Jeśli masz braki w technice tej fryzury, widzisz, że masz problemy z innymi fryzurami to oznacza, że ten kurs jest właśnie dla dla Ciebie.

Aby zostać specjalistą należy uzupełnić wiedzę na poziomie podstawowym, wtedy każda z fryzur będzie dla Ciebie zrozumiała. Naucz się najpierw A, potem przejdź do B, jak alfabecie. Zostaniesz specjalistą, osiągniesz sukces w szalenie modnych fryzurach klasycznych i dłuższych włosach. Obecnie na świecie moda ewaluuje, wracają fryzury klasyczne z dłuższych włosów, które pozwalają na wiele stylizacji, przy użyciu kosmetyków dedykowanych mężczyznom. W barberingu jest różnorodność fryzur, to nie tylko fade, cropy, modern i inne.
Poznaj, naucz się zrealizuj swoje marzenia o profesjonalnym barberze. Skup się na naturalnym układaniu włosa i jego pielęgnacji.

Elementy z poznanej techniki użyjesz w pracy salonowej, uzupełnisz wiedzę teoretyczna i praktyczną, zobaczysz ile Ci to sprawi radości. Z przyjemnością będziesz wykonywał te piękne klasyczne fryzury u siebie w salonie.

Poznasz technikę strzyżenia włosów w kącie 90° i wykonasz fryzurę klasyczną wyłącznie nożyczkami RÓŻNYCH długości włosów. Zaczynając od najdłuższej formy strzyżenia, a kończąc na krótkiej formie w całości wykonanej nożyczkami.

Użyjesz nowatorskiej, niezmiernie szybkiej autorskiej techniki strzyżenia włosów, wyłącznie nożyczkami i degażówkami. Będziesz umiał modelować włosy na szczotce tunelowej i stylizować włosy na różne sposoby.

Na szkoleniu wykonane będą każdego dnia 2 strzyżenia – przez instruktora i opracujesz 2 strzyżenia na główce fryzjerskiej z naturalnych włosów pod okiem dwóch instruktorów będących do Twojej dyspozycji przez cały czas szkolenia, tak abyś mógł jak najlepiej przećwiczyć nowopoznane czynności lub skorygować swoje błędy.

Ewa Wolaniuk-Kloc

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

AGENDA SZKOLENIA:

ikona

Ramowy program.

Szczegółowy program przesyłamy na maila.

1 dzień

08:00 – rozpoczęcie szkolenia, BHP i higiena pracy fryzjera, nauka technicznych czynności we fryzjerstwie męskim
10:00 – 12:00 –  prezentacja multimedialna, omówienie kątów i strzyżenie pokazowe męskiej fryzury klasycznej – długa forma, wykonanej wyłącznie nożyczkami i modelowanie na szczotkę płaską,
12:00 – przerwa na lunch,
13:00 – 16:00 – strzyżenie techniczne, kąt 0°, kąt 90° przez kursanta na główce treningowej pod okiem instruktora.

2 dzień
08:00 – 11:00 –  strzyżenie męskiej fryzury klasycznej – długa forma, wykonanej wyłącznie nożyczkami, modelowanie na szczotkę płaską,      

14:00 – przerwa na lunch,
15:00 – 16:00 – testy techniczne, wykład dydaktyczny.

3 dzień

08:00 – rozpoczęcie szkolenia,

08:00 – 11:00 – strzyżenie męskiej fryzury – forma krótka, ćwiczenia techniczne, przez kursanta na główce treningowej pod okiem instruktora

11:00 – 13:00 – techniczne modelowanie włosów na szczotkę płaską przez kursanta na główce treningowej pod okiem instruktora,

13:00 – przerwa na lunch,

14:00 – 16:00 – strzyżenie męskiej fryzury – forma krótka, ćwiczenia techniczne, przez kursanta na główce treningowej, zakończenie szkolenia

Szczegółowy program przesyłamy na maila.

WEŹ ZE SOBĄ:

ikona

– uśmiech i chęć do pracy,
– nożyczki, szczotkę tunelową
– degażówki, brzytwa,
– płaski grzebień najlepiej koloru jasnego i ciemnego, szerokie do fryzur męskich,
– płaski grzebień najlepiej koloru jasnego i ciemnego, wąskie do fryzur męskich,
– klamerki,
– suszarka.

W CENIE KURSU:
24 H PO 60 MIN TRENINGU – techniczne opracowanie fryzury
– GŁÓWKA FRYZJERSKA NATURALNY WŁOS,
– SZCZOTKA DO MODELOWANIA WŁOSÓW,
– CERTYFIKAT,
– KAWA, HERBATA, NAPOJE, LUNCH,
– WYDAJEMY FAKTURY.

DLA INSTRUKTORÓW ZAWODU I NAUCZYCIELI – TWORZYMY ZAMKNIĘTE GRUPY – zapytaj o termin, możemy przyjechać do Twojej szkoły i przeszkolić wielu nauczycieli.

 

Uprzejmie informuję, że wszelkie informacje o Autorskim Programie Szkolenia Fryzjerstwa Męskiego „KLASYCZNA FRYZURA W STARYM STYLU” są objęte prawami autorskimi i nie podlegają kopiowaniu, w całości jak i części.

Klauzula

„Wszelkie prawa zastrzeżone. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:

1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)

2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1503, z późn. zm.)

Copyright ® 2022 Salon Fryzjerski „Finezja” – Ewa Wolaniuk–Kloc

Copyright ® 2022 Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc

Cena szkolenia: 4000 zł

PROWADZĄCY: EWA WOLANIUK-KLOC ORAZ CERTYFIKOWANY INSTRUKTOR BARBER ACADEMY​

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

AKADEMIA BARBERINGU
Ewa Wolaniuk-Kloc
ul. Św. Antoniego 31
50-073 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).