Szkolenie jednodniowe

KLASYKA W STARYM STYLU

Poznaj szczegóły

ikona

W Cenie kursu

ikona

GŁÓWKA FRYZJERSKA naturalny włos

ikona

SZCZOTKA DO MODELOWANIA WŁOSÓW

ikona

Certyfikat

ikona

KAWA, HERBATA, NAPOJE, LUNCH

Cel Szkolenia

ikona

KLASYKA W STARYM STYLU
Celem szkolenia technicznego jest podniesienie jakości swoich usług, doskonaleniu swojego kunsztu barberskiego.

Wyjątkowe szkolenie techniczne mające na celu zapoznanie się z techniką pracy nożyczkami, zawierające 25% teorii, 75% praktyki, która zapewni Ci profesjonalną wiedzę strzyżenia do kąta 90°, stylizacji i pielęgnacji włosów.

Zaprezentuję Ci nowatorską autorską technikę strzyżenia włosów wyłącznie nożyczkami i degażówkami pomagającą w szybkim wykonaniu pracy.

Rezultat

ikona

Poznane techniki pomogą Ci w zrozumieniu filozofii strzyżenia klasycznej fryzury męskiej, która jest podstawą fryzjerstwa męskiego. To od niej wszystko się zaczyna. To „crème, de la crème”. Jeśli masz braki w technice tej fryzury, widzisz, że masz problemy z innymi fryzurami to oznacza, że ten kurs jest właśnie dla dla Ciebie.

Aby zostać specjalistą należy uzupełnić wiedzę na poziomie podstawowym, wtedy każda z fryzur będzie dla Ciebie zrozumiała. Naucz się najpierw A, potem przejdź do B, jak w alfabecie. Zostaniesz specjalistą, osiągniesz sukces w szalenie modnych fryzurach klasycznych i dłuższych włosach. W barberingu jest różnorodność fryzur, to nie tylko fade, cropy, modern i inne.
Poznaj, naucz się zrealizuj swoje marzenia o profesjonalnym barberze. Skup się na naturalnym układaniu włosa i jego pielęgnacji.

Elementy z poznanej techniki użyjesz w pracy salonowej, uzupełnisz wiedzę teoretyczna i praktyczną, zobaczysz ile Ci to sprawi radości. Z przyjemnością będziesz wykonywał te piękne klasyczne fryzury u siebie w salonie.

Poznasz technikę strzyżenia włosów w kącie 90° i wykonasz dwukrotnie fryzurę klasyczną wyłącznie nożyczkami dwóch długości włosów. Użyjesz nowatorskiej, niezmiernie szybkiej autorskiej techniki strzyżenia włosów, wyłącznie nożyczkami i degażówkami. Będziesz umiał modelować włosy na szczotce tunelowej i stylizować.

Na szkoleniu wykonane będą 2 strzyżenia pokazowe przez instruktora i 2 strzyżenia na główce fryzjerskiej z naturalnych włosów pod
okiem dwóch instruktorów będących do Twojej dyspozycji przez cały czas szkolenia, tak abyś mógł jak najlepiej przećwiczyć nowo poznane czynności lub skorygować swoje błędy.

Ewa Wolaniuk-Kloc

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

AGENDA SZKOLENIA:

ikona

9:00 – rozpoczęcie szkolenia,
10:00 – 12:00 – omówienie i strzyżenie pokazowe męskiej fryzury klasycznej wykonanej wyłącznie nożyczkami i degażowkami, modelowanie na szczotkę płaską,
12:00 – 14:00 – strzyżenie techniczne przez kursanta na główce treningowej pod okiem instruktora,
14:00 – przerwa na lunch,
15:00 – 16:30 – strzyżenie pokazowe męskiej fryzury klasycznej wykonanej wyłącznie nożyczkami i degażowkami, modelowanie na szczotkę płaską,
16:30 – 19:00 – strzyżenie techniczne, przez kursanta na główce treningowej pod okiem instruktora,
19:00 – 19:30 – zakończenie szkolenia.

WEŹ ZE SOBĄ

ikona

– uśmiech i chęć do pracy,
– nożyczki,
– degażówki, brzytwa,
– płaski grzebień najlepiej koloru jasnego, szeroki do fryzur męskich,
– płaski grzebień najlepiej koloru jasnego, wąski do fryzur męskich,
– klamerki,
– suszarka.

Cena szkolenia: 1700 zł

Prowadząca: Ewa Wolaniuk–Kloc

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

AKADEMIA BARBERINGU
Ewa Wolaniuk-Kloc
ul. Św. Antoniego 31
50-073 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).