Szkolenie jednodniowe

KRĘCONE WŁOSY U MĘŻCZYZN

Poznaj szczegóły

ikona

W Cenie kursu

ikona

GŁÓWKA FRYZJERSKA naturalny włos

pomadka do włosów

pomadka do włosów

ikona

Certyfikat

ikona

KAWA, HERBATA, NAPOJE, LUNCH

Cel Szkolenia

ikona

KRĘCONE WŁOSY U MĘŻCZYZN
Celem szkolenia jest poznanie i wykonanie technik strzyżenia różnych długości włosów kręconych u mężczyzny. Wyjątkowe szkolenie techniczne ma na celu zapoznanie się z techniką pracy nożyczkami i nożem chińskim, suszenie dyfuzorem, pielęgnacja i stylizacja włosów kręconych.

Po szkoleniu osiągniesz własnego stylu do wykonania tej fryzury. Kreatywnie wykonywać będziesz piękne stylizacje. Poznasz możliwości strzyżenia w kącie 0° i 90°.

Rezultat

ikona

Poznane techniki pomogą Ci w zrozumieniu filozofii kręconych włosów, zostaniesz specjalistą w strzyżeniu takich fryzur, osiągniesz sukces w szalenie modnych fryzurach na dłuższych włosach. W barberingu jest różnorodność fryzur, już nie będziesz się bał/a inności w strukturze włosa, układaniu, pielęgnacji. Będziesz o krok dalej przed innymi.

Elementy z przekazanej Ci techniki użyjesz w innej krótkiej fryzurze, zdobędziesz nowe umiejętności pracy przestrzennej z włosami, pracy z włosami, teksturą, zobaczysz ile Ci to sprawi radości.

Nauczysz się strzyżenia włosów nożyczkami i nożem chińskim kręconych włosów, poznasz ich możliwości, nabędziesz nowych kompetencji pomocnych w pracy salonowej. Poznasz i wykorzystasz podział na sekcje i separacje, właściwie wykonasz suszenie dyfuzorem przy właściwej stylizacji i dbałości o włos. Na szkoleniu wykonane będą 2 strzyżenia pokazowe przez instruktora i Ty wykonasz 2 strzyżenia na główce fryzjerskiej z naturalnych włosów pod okiem dwóch instruktorów.

Ewa Wolaniuk-Kloc

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

AGENDA SZKOLENIA:

ikona

9:00 – rozpoczęcie szkolenia,
10:00 – 12:00 – omówienie i strzyżenie pokazowe kręconych włosów,
12:00 – 14:00 – strzyżenie techniczne przez kursanta na główce treningowej pod okiem instruktora,
14:00 – przerwa na lunch,
15:00 – 16:30 – strzyżenie pokazowe fryzury z kręconych włosów,
16:30 – 19:00 – strzyżenie techniczne przez kursanta na główce treningowej pod okiem instruktora,
19:00 – 19:30 – zakończenie szkolenia.

WEŹ ZE SOBĄ

ikona

– uśmiech i chęć do pracy,
– nożyczki,
– nóż chiński lub brzytwa,
– płaski grzebień najlepiej koloru jasnego,
– grzebień do strzyżenia męskiego,
– klamerki,
– suszarka, dyfuzor.

Cena szkolenia: 1700 zł

Prowadząca: Ewa Wolaniuk–Kloc

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

AKADEMIA BARBERINGU
Ewa Wolaniuk-Kloc
ul. Św. Antoniego 31
50-073 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).