Szkolenie jednodniowe

Repigmentacja men

Kurs techniczny przeznaczony jest dla profesjonalistów, fryzjerów/barberów.

Poznaj szczegóły

ikona

W Cenie kursu

ikona

Certyfikat

ikona

KAWA, HERBATA, NAPOJE, LUNCH

Szkolenie REPIGMENTACJA MEN – ODSIWIANIE BEZ TAJEMNIC to 25% teorii i 75% praktyki pomoże Ci poznać metodę tajemniczego odmładzania mężczyzny w „5 minut o 5 lat mniej”. Metoda i produkty zostały wprowadzone wcześniej, wykonując repigmentację od 5 lat w salonie mam doświadczenie i mogę przekazać tajniki wiedzy, które wypracowałam osobiście. Repigmentacja to odsiwianie bez tajemnic, sposób na eleganckiego mężczyznę, który może odmładzać się sukcesywnie, tak aby odsiwianie nie było widoczne dla otoczenia, a jemu poprawiło dobry wygląd i samopoczucie. Repigmentować można brodę i włosy.

Cel Szkolenia

ikona

Wyjątkowe szkolenie techniczne jak wykonywać repigmentację męską.
To kompendium wiedzy – 25% teorii, 75% praktyki.

Rezultat

ikona

Będziesz umiał przygotować kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji brody i głowy. Poznasz filozofię repigmentacji.

Nowo poznana techniką golenia 25% teorii, 75% praktyki da Ci nowe narzędzie i usługa w pracy salonowej – SPA DLA MĘŻCZYZNY. Wykonane będą 3 repigmentacje przez kursanta pod okiem dwóch instruktorów.

Ewa Wolaniuk-Kloc

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

AGENDA SZKOLENIA:

ikona

10:00 – rozpoczęcie szkolenia,
10:00 – 16:00 – REPIGMENTACJA MEN – ODSIWIANIE BEZ TAJEMNIC,
16:00 – koniec szkolenia.

WEŹ ZE SOBĄ

ikona

– uśmiech i chęć do pracy.

Cena szkolenia: 1000 zł

Prowadząca: Ewa Wolaniuk–Kloc

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

AKADEMIA BARBERINGU
Ewa Wolaniuk-Kloc
ul. Św. Antoniego 31
50-073 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).