Szkolenie ROZSZERZONE

FRYZJER MĘSKI - EXPERT

Spersonalizowane i nowatorskie metody dydaktyczne dla profesjonalnych fryzjerów/barberów.

Innowacyjnie, intensywnie, indywidualnie

ikona

Spersonalizowane i nowatorskie metody dydaktyczne dla profesjonalnych fryzjerów/barberów. Teoria i praktyka poparta wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, przekazywana w przystępny sposób. Zajęcia odbywają się w trybie warsztatowym, gdzie każdy z kursantów wykonuje zadaną prace we własnym tempie i zgodnie ze swoimi możliwościami, doskonali poznane metody pracy.

To jedno z kilku autorskich szkoleń barberskich wewnętrznych, jedynych w Polsce, cieszące się dużym powodzeniem od kilku lat, nastawionych na podniesienie kwalifikacji, zdobywaniu wiedzy w zakresie barberingu, strzyżeń męskich nożyczkami, nożyczkami i maszynką – fryzur modern, salonowych i strzyżeń włosów z brodą, golenia brody i głowy brzytwą z gorącymi ręcznikami i olejkami eterycznymi.

Ważnymi aspektami kursu jest instruktaż stanowiskowy, instrukcje BHP, dezynfekcja, rozmowa z klientem tzw. konsultacja. Wszystko to co składa się na prawidłową obsługę klienta w naszym salonie fryzjerskim/barberskim. To korygowanie błędów na bieżąco.
Autorskie prezentacje multimedialne z zakresu kompetencji społecznych, psychologii klienta, zachowań, motywujące i rozwijające nabyte umiejętności w sposób przystępny i praktyczny.

Szkolenie techniczne dla osób chcących doszkolić swoich pracowników, jak i podnieść jakość swoich usług, wprowadzić nowe usługi lub zwiększyć efektywność swojej pracy. Autorska filozofia szkolenia polegającą na cechach osobowościowych kursanta i klienta to to czym wyróżniają się nasze kursy od innych. Klienta „czytamy” i dopasowujemy do jego indywidualnych potrzeb.
Nauka prawidłowego mycia głowy, technicznego strzyżenia włosów, używanie najnowocześniejszego sprzętu do wykonywania usług i kosmetyki dedykowane mężczyznom jest domeną autorskiego szkolenia sztuki rzemieślniczej. Technika strzyżeń i sprawdzone metody dydaktyczne i merytoryczne sprawdzają się w pracy ułatwiając poznanie własnego stylu pracy i efektywnego wykonywania poznanych fryzur.

FRYZURY NA SZKOLENIU BARBERSKIM ****************

ikona

– wykonasz klasyczne fryzury wykonane samymi nożyczkami, kąt 90°,
– nauczysz się modelować włosy na szczotkę płaską,
– wykonasz fryzury modern: fade, crop, salonowe,
– wykonane przy użyciu nożyczek, degażówek, maszynki, trymera, golarki, brzytwy,
– poznasz i wykonasz stylizację włosów profesjonalnymi kosmetykami,
– wykonasz trymowanie zarostu,
– wykonasz strzyżenie brody,
– wykonasz golenie brody,
– wykonasz golenie głowy.

KURS MA ZAŁOŻONE CELE, KTÓRE STANĄ SIĘ EFEKTAMI EDUKACJI

ikona

Efekt szkolenia kursanta
– organizuje stanowisko pracy zgodnie z BHP i ergonomią,
– zna instruktaż wstępny i bieżący,
– umie prawidłowo umyć głowę,
– zna nowe techniki strzyżenia włosów męskich,
– umie profesjonalnie posługiwać się narzędziami i przyborami,
– wykonuje nowo poznane fryzury,
– poznaje geometrię w twarzy i podziałach globalnych,
– zna terminologię fryzjerską/barberską,
– umie wykonać poznane techniki strzyżenia włosów i brody,
– umie dokonać samooceny swojej pracy.

Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym na zaliczenie.

EWA WOLANIUK–KLOC

Ewa Wolaniuk-Kloc

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

SZKOLENIE MOŻE BYĆ DOFINANSOWANE W 80%-100% WARTOŚCI KURSU - Zapytaj o cenę

KWALIFIKACJA NA KURS WYŁĄCZNIE POPRZEZ TELEFON 505 103 266

Prowadząca: Ewa Wolaniuk–Kloc

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

AKADEMIA BARBERINGU
Ewa Wolaniuk-Kloc
ul. Św. Antoniego 31
50-073 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).