Kurs Branżowy

DEPILACJA - PREMIUM VAX MAN

Kurs techniczny przeznaczony jest dla profesjonalistów, fryzjerów/ barberów.

Poznaj szczegóły

ikona

W Cenie kursu

ikona

WOSK do zabiegów

ikona

Certyfikat

ikona

KAWA, HERBATA, NAPOJE

dlaczego warto nauczyć się - DEPILACJi PREMIUM VAX MAN

ikona

W dzisiejszych czasach mężczyźni coraz bardziej dbają o swój wygląd.  DEPILACJA MĘSKA – PREMIUM VAX MEN staje się usługą coraz częściej zamawianą przez klientów i może być uzupełnieniem kompleksowej stylizacji/ przemiany klienta dokonywanej w salonie/ barber shopie.

Mężczyźni chcą oszczędzać czas i mieć alternatywę do podcinania niechcianych włosów trymerem, golarką. Coraz częściej decydują się na zabiegi, które dają możliwości komfortu i dobrego samopoczucia.

Do niedawna depilacja kojarzyła się z czymś mało męskim, ale teraz okazało się, że to jest strzał w dziesiątkę i tego mężczyźni potrzebowali.
Depilacja poprawia nie tylko efekt wizualny, ale również jest wygodna. Wielu panom owłosienie w uszach, nosie sprawia dyskomfort, gdyż dbają o estetykę wizerunkową. Dzięki Tobie nie będą musieli walczyć z uciążliwymi włosami w domu.

Depilacja jest alternatywą do wycinania włosów z nosa i uszu, monobrwi maszynką, trymerem lub nożyczkami.  Jest łatwa i szybka w wykonaniu, a jej efekt utrzymuje się do 3 tygodni.

Forma szkolenia podzielona na: 20% teorii, 80% praktyki pozwoli Ci na nabycie praktycznych umiejętności

Rezultat

ikona

Zapoznasz się z techniką wykonywania zabiegu, umożliwiającego delikatną depilację nosa, uszu i brwi, czyli woskowania – nauczysz się usuwania włosów niechcianego owłosienia i użyjesz rożnych rodzajów wosku (od różnych producentów). To uczyni Cię wyjątkowym Barberem, wykonującym usługi kompleksowo, na najwyższym poziomie. Będziesz mógł/ mogła wprowadzić nową usługę w swoim salonie.

Nowo poznana technika depilacji da Ci nowe narzędzie pracy i umiejętność wykonania usługi w pracy salonowej – DEPILACJI PREMIUM VAX MAN

Podczas kursu instruktor wykonana pokazową depilację, a następnie Ty wykonasz samodzielnie pod okiem instruktora aż 3 depilacje, tak abyś zrealizował/a cel szkoleniowy na najwyższym poziomie.

Poczujesz też czym jest depilacja nosa, ponieważ Uczestnicy wykonają ją sobie nawzajem!

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

Cena szkolenia: 500 zł

ProwadzącY:
Ewa Wolaniuk–Kloc

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. z o. o
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).