kurs branżowy

KRĘCONE WŁOSY U MĘŻCZYZN - strzyżenia

Poznaj szczegóły

ikona

W Cenie kursu

ikona
ikona

GŁÓWKA FRYZJERSKA naturalny włos

pomadka do włosów

pomadka do włosów

ikona

zaświadczenie

ikona

KAWA, HERBATA, NAPOJE, LUNCH

Cel Szkolenia

ikona

KRĘCONE WŁOSY U MĘŻCZYZN – STRZYŻENIA
Celem kursu jest poznanie i wykonanie technik strzyżenia różnych długości włosów kręconych u mężczyzny. Wyjątkowe szkolenie techniczne ma na celu zapoznać Cię z: 

 • techniką pracy nożyczkami,
 • techniką pracy nożem chińskim, 
 • suszeniem włosów dyfuzorem, 
 • poprawną pielęgnacją i stylizacją włosów kręconych.

Po szkoleniu samodzielnie wykonasz fryzury wg własnego stylu. Kreatywnie zrealizujesz piękne stylizacje. Poznasz możliwości strzyżeń w kącie 0° i 90°.

Rezultat

ikona

Poznane techniki pomogą Ci w zrozumieniu filozofii kręconych włosów, zostaniesz specjalistą w strzyżeniu takich fryzur, osiągniesz sukces w szalenie modnych fryzurach na dłuższych włosach. W barberingu jest różnorodność fryzur, już nie będziesz się bać inności w strukturze włosa, układaniu, pielęgnacji. Będziesz o krok dalej przed innymi.

Elementy z przekazanych Ci technik użyjesz w innych, krótkich fryzurach, zdobędziesz nowe umiejętności pracy przestrzennej z włosami, pracy z teksturą włosa. Gwarantujemy, że zobaczysz, ile Ci to sprawi radości.

Nauczysz się strzyżenia kręconych włosów nożyczkami i nożem chińskim. Poznasz właściwości i możliwości włośów kręconych. Nabędziesz nowych kompetencji, pomocnych w codziennej pracy salonowej oraz poznasz i wykorzystasz podział na sekcje i separacje. Prawidłowo wykonasz suszenie dyfuzorem przy właściwej stylizacji i dbałości o włos. Na szkoleniu zrealizowane będą 2 strzyżenia pokazowe przez instruktora, a Ty wykonasz 2 strzyżenia na główce fryzjerskiej z naturalnych włosów pod okiem instruktora.

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

AGENDA SZKOLENIA:

ikona
 1. Rozpoczęcie szkolenia.
 2. Omówienie i strzyżenie pokazowe kręconych włosów.
 3. Strzyżenie techniczne przez kursanta na główce treningowej pod okiem instruktora.
 4. Przerwa na lunch.
 5. Strzyżenie pokazowe fryzury z kręconych włosów.
 6. Strzyżenie techniczne przez kursanta na główce treningowej pod okiem instruktora.
 7. Czas na pytania i odpowiedzi. Zakończenie szkolenia.

WEŹ ZE SOBĄ

ikona
 • uśmiech i chęć do pracy,
 • nożyczki,
 • nóż chiński lub brzytwę,
 • płaski grzebień najlepiej koloru jasnego,
 • grzebień do strzyżenia męskiego,
 • klamerki,
 • suszarkę, dyfuzor.

Cena szkolenia: 4000 zł

Prowadząca: Ewa Wolaniuk–Kloc

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. z o. o
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).