Kontakt

AKADEMIA BARBERINGU EWA WOLANIUK-KLOC

Adres: ul. Św. Antoniego 31
50-073 Wrocław

Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. Z o. o
ul. Strzegomska 282,
54-432 Wrocław,

1. Szkolenie – chcesz zrealizować szkolenie w naszej Akademii? Wybierz temat, napisz do nas, oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe.

2. Praca – chcesz z nami współpracować? Napisz do nas, dlaczego myślisz, że mógłbyś dołączyć do naszego teamu szkoleniowego. czekamy na ciekawe propozycje, czekamy właśnie na Ciebie.

3. Modele na szkolenia we Wrocławiu – napisz na jaką usługę chętnie byś się zapisał, koszt 1 zł, załącz swoje zdjęcie z przodu, boku i tyłu głowy.

4. Zapytania – masz do nas pytanie? Napisz co cię nurtuje lub z czym masz problem albo kiedy masz dla nas ciekawą propozycję. Jesteśmy jej ciekawi.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lub pozostawienia wiadomości e-mail, korzystając z formularza.

  Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik:

  *Klauzula* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ewę Wolaniuk-Kloc wskazanych w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego wyłącznie własnych produktów i usług.

  Skontaktuj się z nami

  Lokalizacja

  AKADEMIA BARBERINGU
  Ewa Wolaniuk-Kloc
  ul. Św. Antoniego 31
  50-073 Wrocław

  „Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

  Podstawa prawna:
  1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
  2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).