Kontakt

Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. z o. o.
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

Wypełnij formularz i zapisz się już dziś na nasz kurs barberski w 2024. Możesz je mieć za darmo – sprawdzimy to dla Ciebie, jeśli prześlesz nam wypełniony formularz.

  Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik:

  *Klauzula* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ewę Wolaniuk-Kloc wskazanych w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego wyłącznie własnych produktów i usług.

  1. Kurs barberski – Chcesz zrealizować szkolenie w naszej Akademii? Wypełnij formularz i napisz do nas, oddzwonimy najszybciej, jak to będzie możliwe. Wypełnij formularz, a sprawdzimy, czy możesz być na naszym kursie nawet za darmo – pozyskujemy dofinansowania do 100% na nasze kursy.

  2. Praca – chcesz z nami współpracować? Napisz do nas, dlaczego myślisz, że mógłbyś dołączyć do naszego teamu szkoleniowego. Czekamy na ciekawe propozycje. Być może czekamy właśnie na Ciebie.

  3. Modele na szkolenia we Wrocławiu – napisz, na jaką usługę chętnie byś się zapisał, koszt 1 zł i załącz swoje zdjęcia: z przodu, boku i tyłu głowy.

  4. Zapytania – masz do nas pytanie? Napisz, co Cię nurtuje… Jakiej usługi szkoleniowej lub barberskiej potrzebujesz?  Jesteśmy ciekawi, jaką masz wątpliwość lub propozycję? 

  5. Dofinansowania – interesuje Cię pozyskanie dofinansowania na jedno z naszych szkoleń? Zadzwoń do nas w tej sprawie lub przeczytaj więcej TUTAJ. Pomożemy Ci w przygotowaniu wniosku/ dokumentacji i pozyskaniu środków na dowolne szkolenie.

  Skontaktuj się z nami

  Lokalizacja

  Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. z o. o
  ul. Strzegomska 282
  54-432 Wrocław

  „Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

  Podstawa prawna:
  1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
  2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).