wg AUTOTSKIego programu fryzjerstwa męskiego/ barberingu ewy-wolaniuk-kloc

oferta dla szkół

WYMIENIONE PROPOZYCJE SZKOLEŃ ORAZ LEKCJI POKAZOWEJ MOŻNA ŁĄCZYĆ ZE SOBĄ W DOWOLNE ZESTAWY, DOPASOWANE DO POTRZEB / PREFERENCJI UCZNIÓW I NAUCZYCIELI.
przy zamówieniu dwóch szkoleń płatnych jednego dnia - zapytaj o gratis dla grupy!

serdecznie zapraszam do współpracy NAUCZYCIELI, WYCHOWAWCÓW ORAZ DYREKTORÓW SZKÓŁ

ikona

Szanowni Państwo,
Zapraszam do współpracy wszystkie szkoły branżowe, zawodowe, technika fryzjerskie do skorzystania z naszej oferty. W naszej Barber Academy odbywają się lekcje pokazowe💈 (zupełnie za darmo🙂), podczas których uczniowie poznają: narzędzia i przybory fryzjerskie, zasady BHP obowiązujące w salonie oraz profesjonalne kosmetyki dedykowane mężczyznom. Dowiadują się, co to jest Barber Pole💈oraz jak powinna prawidłowo odbywać się konsultacja barberska. Mają też okazję poćwiczyć profesjonalną obsługę klienta. Zapraszamy również do skorzystania z krótkich szkoleń płatnych – uzupełniających wiedzę, propagujących piękne rzemiosło – barbering, przybliżających wiedzę w przystępny, praktyczny sposób.

Do zobaczenia.
Ewa Wolaniuk-Kloc
mistrz, technik, pedagog, instruktor, edukator fryzjerstwa

lekcja pokazowa - BEZPŁATNA

SZKOLENIE BARBICIDE - 200 zł / 1 osoba

FADE - CIENIOWANIE OD ZERA - CENA: 197 ZŁ/ 1 OSOBA PRZY GRUPIE 20 OSOBOWEJ LUB KWOTA MINIMALNA ZA SZKOLENIE 3940 ZŁ.

RYTUAŁ – MĘSKIE SPA, CZYLI GOLENIE BRODY I GŁOWY BRZYTWĄ NA MOKRO - CENA 150 ZŁ/ 1 OSOBA PRZY GRUPIE 20 OSOBOWEJ LUB KWOTA MINIMALNA ZA SZKOLENIE 3000 ZŁ

COMBO - STRZYŻENIE MODERN I STRZYŻENIE ZAROSTU WRAZ Z PIELĘGNACJĄ - CENA 250 ZŁ/ 1 OSOBA PRZY GRUPIE 20 OSOBOWEJ LUB KWOTA MINIMALNA ZA SZKOLENIE 5000 ZŁ

wymienione propozycje szkoleń oraz lekcji pokazowej można łączyć ze sobą w dowolne zestawy, dopasowane do potrzeb / preferencji uczniów i nauczycieli.

ikona

ZAPRSZAMY DO KONTAKTU. TELEFON 500 190 484. ZAPYTAJ O GRATIS DLA SZKÓŁ!

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. z o. o
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).