kurs jednodniowY

Repigmentacja mAn - odsiwianie bez tajemnic

Kurs techniczny przeznaczony jest dla profesjonalistów, fryzjerów/barberów.

Poznaj szczegóły

ikona

W Cenie kursu

ikona
ikona

zaświaczenie

ikona

KAWA, HERBATA, NAPOJE, LUNCH

dla kogo Kurs REPIGMENTACJA MAN – ODSIWIANIE BEZ TAJEMNIC?

ikona

Kurs REPIGMENTACJA MAN – ODSIWIANIE BEZ TAJEMNIC pomoże Ci poznać metodę odmładzania mężczyzny – w „5 minut o 5 lat mniej”. Na kursie poznasz metodę i produkty dedykowane do zabiegu repigmentacji, które stosuję w swojej praktyce zawodowej. Wykonuję repigmentację od wielu lat i mam więc doświadczenie, którym mogę się dzielić, przekazując tajniki wiedzy, które wypracowałam osobiście.
Repigmentacja na prowadzonym przeze mnie kursie, to odsiwianie bez tajemnic i zarazem sposób na eleganckiego mężczyznę, który może odmładzać się sukcesywnie, tak aby odsiwianie nie było widoczne dla otoczenia, a jemu poprawiało dobry wygląd i samopoczucie. Repigmentować można zarówno brodę jak i włosy.

Podczas kursu REPIGMENTACJA MAN – ODSIWIANIE BEZ TAJEMNIC

  • używamy najnowocześniejszego sprzętu do wykonywania usług i kosmetyków dedykowanych mężczyznom do zabiegu repigmentacji,
  • posługujemy się spersonalizowanymi i nowatorskimi metodami dydaktycznymi, dobranymi do potrzeb profesjonalnych fryzjerów/ barberów,
  • ponad 30-letnia praktyka i doświadczenie w zawodzie pozwalają nam, by teoretyczną i praktyczną wiedzę przekazywać w przystępny, praktyczny sposób. Zajęcia odbywają się w trybie warsztatowym, gwarantującym, że każdy z kursantów wykona zadaną pracę we własnym tempie i zgodnie ze swoimi możliwościami udoskonali poznane metody pracy.

Cel kursu

ikona

Kurs ma na celu nabycie i rozwijanie umiejętności barberskich z zakresu technicznego wykonania repigmentacji męskiej (odsiwiania) włosów głowy i brody, wg Autorskiego Programu Szkolenia Fryzjerstwa Męskiego Ewy Wolaniuk-Kloc.

Rezultat

ikona

Będziesz umiał przygotować kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji brody i głowy. Poznasz filozofię repigmentacji.

Nowo poznana technika da Ci nowe, praktyczne narzędzie i usługę w pracy salonowej, dzięki której Twoi klienci poczują się młodziej. Podczas kursu samodzielnie wykonasz 3 repigmentacje pod okiem dwóch instruktorów.

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

AGENDA SZKOLENIA:

ikona
  1. Rozpoczęcie szkolenia.
  2. REPIGMENTACJA MEN – ODSIWIANIE BEZ TAJEMNIC – poznasz wszystkie tajniki odsiwiania męskiego. Nauczysz się, jak prawidłowo i skutecznie wykonywać zabieg odsiwiania, by klienci chcieli powracać do Twojego salonu.
  3.  Koniec szkolenia.

WEŹ ZE SOBĄ

ikona
  • uśmiech i chęć do pracy,
  • wszystkie, niezbędne narzędzia pracy zapewnimy Ci jako organizator

Cena szkolenia: 1000 zł

Prowadząca: Ewa Wolaniuk–Kloc

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

BARBER ACADEMY
Ewa Wolaniuk-Kloc
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).