INDYWIDUALNy kurs DOSKONALĄCy

BARBER – TECHNICZNIE

TRYB INTESYWNY – CAŁY ZAKRES FRYZJERSTWA MĘSKIEGO/BARBERINGU, TEMATYKA USTALANA INDYWIDUALNIE Z KURSANTKĄ/TEM.

INDYWIDUALNE WARSZTATY DOSKONALĄCE DLA JEDNEJ OSOBY

ikona

Kursy indywidualne dedykowane są osobom, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i po konsultacji telefonicznej lub mailowej ustalą tematykę szkolenia dostosowaną do indywidualnych potrzeb pozwalającej na dalszy rozwój i wykorzystanie własnego potencjału. Szkolenie jest adekwatne do ustalonych z kursantem potrzeb i celów. Może to być system jednego dnia lub wielokrotność indywidualnych spotkań po ustaleniu szczegółowych potrzeb w zakresie uczenia się i rozwoju w barberingu na poziomie wiedzy i umiejętności kompetencji społecznych.

Indywidualne, intensywne, innowacyjne zajęcia w formie warsztatów dedykowane fryzjerom/ barberom chcącym poprawić swój warsztat pracy.

poznaj szczegóły

ikona

INNOWACYJNIE, INTENSYWNIE, INDYWIDUALNIE

ikona

„Jeden na jeden” to spersonalizowany kurs doskonalący lub korepetycje barberskie. Zakres kursu może być dowolny – począwszy od modelowania włosów do różnych technik strzyżenia męskiego przy użyciu różnych narzędzi (strzyżenie samymi nożyczkami, maszynką, trymerem, brzytwą…) dostosowany do indywidualnego tempa pracy kursanta. Skrojony na miarę.

Ustalony i zatwierdzony wspólnie program otrzymujesz na maila i realizujesz szkolenie w wybranym terminie.

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

CENA SZKOLENIA: 3000 ZŁ

Prowadząca: Ewa Wolaniuk–Kloc

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. z o. o
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).