SZKOLENIA i kursy FRYZJERSKIE Z DOFINANSOWANIEM

DOFINANSOWANIa krok po kroku

ikona

jesteśmy w stanie pomóc ci w pozyskaniu dofinansowania do kursów i szkoleń.
dofinansowanie z: KFS, BUR LUB BONów DLA BEZROBOTNYCH może wynieść od 80 do 100% wartości szkolenia .

BUR

ikona

kto może skorzystać z dofinansowania BUR

Z dofinansowań BUR mogą skorzystać: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Maksymalna kwota dofinansowania może wynieść nawet 80%. To okazja, by przeszkolić pracowników lub siebie nawet za 20% wartości szkolenia. Warto więc skorzystać i rozwinąć siebie, swoją firmę na konkurencyjnym rynku pracy.

 

PUP

ikona

AKTYWIZACJA BEZROBORNYCH

Wszystkie osoby bezrobotne, które są zarejestrowane w Państwowym Urzędzie Pracy, i które widzą swoją przyszłość w zawodzie fryzjerskim, zapraszamy do kontaktu. Ze środków publicznych można pozyskać dofinansowanie i przeznaczyć je na aktywizację osób bezrobotnych. Pomożemy Ci przejść wymagane procedury urzędowe i otrzymać dofinansowanie w Twoim Urzędzie Pracy. Wartość dofinansowania do wybranego przez bezrobotnego szkolenia może wynieść do 300% przeciętnego wynagrodzenia.

 

KFS

ikona

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z DOFINANSOWANIA KFS

Z dofinansowań KFS mogą skorzystać wszyscy pracodawcy – środki są ogólnodostępne. Mogą pozyskać je: przedsiębiorstwa prywatne, fundacje, organy samorządowe i wszystkie jednostki z sektora publicznego. Warunkiem koniecznym jest zatrudnianie minimum jednej osoby na podstawie umowy o pracę, bez względu na wymiar etatu.

Środki z KFS dystrybuują Powiatowe Urzędy Pracy. Dofinansowanie wynosi 80% dla kosztów kształcenia ustawicznego, a w przypadku mikroprzedsiębiorstw dofinansowanie wynosi 100%. Na jednego uczestnika można pozyskać kwotę wynoszącą ok. 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku.

jak otrzymać dofinansowanie z BUR?

ikona

NAJPIERW ZADZWOŃ DO NAS – wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepsze szkolenie! Obowiązuje telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna, która pozwala nam upewnić się, że szkolenie jest precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb! Telefon: Ewa Wolaniuk-Kloc: +48 505 103 266

Krok 1

Odszukaj na liście PODMIOTOWYCH SYSTEMÓW FINANSOWANIA swojego Operatora (właściwego dla województwa, w którym mieszkasz lub masz zarejestrowaną działalność). Listę operatorów znajdziesz TUTAJ. Nie ponosisz żadnych kosztów, dopóki nie podpiszesz z Operatorem umowy o dofinansowanie.

Krok 2

Skontaktuj się z Operatorem i ustal, czy dysponuje środkami na dofinansowania szkoleń. Jeśli Operator dysponuje środkami na Twoje szkolenie, będziesz mógł złożyć wniosek o dofinansowanie i podpisać umowę. W razie potrzeby wesprzemy Cię we wszystkich formalnościach.

Zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy wybrać Ci właściwe szkolenie. Ułatwimy też wypełnienie dokumentów potrzebnych do uzyskania dofinansowania: biuro@szkolenia-barberskie.pl,  telefon: +48 500 190 484

Krok 3 

Skontaktujemy Cię z Twoim Operatorem. Złożysz u niego formalny wniosek o dofinansowanie, a on sprawdzi poprawność dokumentów, które pomożemy Ci przygotować.

Krok 4 

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez Operatora, podpiszesz z nim umowę o dofinansowanie, która jest gwarancją uzyskania środków. Na podstawie wymagań umowy podejmiesz dalsze kroki.

Krok 5

Po podpisaniu umowy możesz zapisać się w BUR na wybrane szkolenie. Nasze szkolenia objęte dofinansowaniem znajdziesz w BUR pod nazwą FINEZJA. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem z naszej oferty, a nie możesz go znaleźć w Bazie Usług Rozwojowych, skontaktuj się z nami – przygotujemy je specjalnie dla Ciebie. Wyszukiwarka dostawców usług BUR jest TUTAJ:

Krok 6

Teraz pora, by spotkać się na szkoleniu. Po nim otrzymasz zaświadczenie ukończenia szkolenia poświadczające uzyskanie efektów uczenia się.

Krok 7

Rozliczenie dofinansowania to nasz ostatni krok. Po kursie ocenisz usługę w BUR wypełniając ankietę.  Dokonasz też formalności potrzebnych do rozliczenia dofinansowania. Wspólnie przygotujemy dokumenty, na podstawie których otrzymasz refundację poniesionych kosztów, zgodnie z wysokością przyznanego dofinansowania.

jak otrzymać dofinansowanie z KFS?

ikona

NAJPIERW ZADZWOŃ DO NAS – wspólnie dopasujemy szkolenie do Twoich potrzeb. Obowiązuje telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna, która pozwala nam upewnić się, że szkolenie jest precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb! Telefon: Ewa Wolaniuk-Kloc: +48 505 103 266

Krok 1 

Odszukaj Urząd Pracy właściwy właściwy dla miejsca zarejestrowania swojej działalności gospodarczej. Listę i wyszukiwarkę urzędów znajdziesz TUTAJ.

Krok 2

Dowiedz się, kiedy w Twoim Urzędzie Pracy będzie kolejny nabór wniosków na szkolenia finansowane z funduszu KFS. Warto wiedzieć, że nabory na środki z KFS trwają bardzo krótko, często tylko kilka dni (niekiedy tylko raz do roku). W większości powiatów nabory ruszą w pierwszym kwartale roku. Zachęcamy do śledzenia stron lokalnych urzędów pracy oraz dopytywanie o fundusze rezerwowe.

UWAGA! Jeśli obecnie nie ma naboru w Twoim rejonie, zgłoś nam mailowo/ telefonicznie chęć uczestniczenia w naszym szkoleniu z dofinansowaniem KFS. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie przy kolejnym naborze.

Krok 3

Jeśli Twój Urząd dysponuje środkami, zgłoś nam to – poinformujemy Cię o dalszym postępowaniu celem uzyskania dofinansowania. Pomożemy przygotować wniosek i wesprzemy Cię na każdym etapie współpracy z urzędem. E-mail: biuro@szkolenia-barberskie.pl,  Telefon: +48 500 190 484

Krok 4

Środki z KFS można przeznaczyć na dowolne nasze szkolenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: https://szkolenia-barberskie.pl/ Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię szkolenia na stronie internetowej, koniecznie zadzwoń – zorganizujemy szkolenie indywidualnie dla Twoich potrzeb.

Teraz zadzwoń – obowiązuje Cię telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna z Ewą Wolaniuk-Kloc: +48 505 103 266, która pozwoli nam upewnić się, że szkolenie jest precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb. 

Krok 5

Pozostało jeszcze spotkać się na szkoleniu i rozliczyć je dostarczając do PUP stosowne dokumenty, w czym oczywiście Ci pomożemy.

Masz pytania?

Zostaw kontakt, a kompleksowo zajmiemy się Twoim dofinansowaniem.

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. z o. o
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).