Szkolenie jednodniowe

BARBER OSTRA BRZYTWA - GOLENIE BRODY I GŁOWY

Kurs techniczny przeznaczony jest dla profesjonalistów, fryzjerów/barberów.

Poznaj szczegóły

ikona

W Cenie kursu

ikona

brzytwa

ikona

Certyfikat

ikona

KAWA, HERBATA, NAPOJE, LUNCH

Cel Szkolenia

ikona

„BARBER OSTRA BRZYTWA – GOLENIE BRODY I GŁOWY”

Wyjątkowe szkolenie techniczne z prezentacja multimedialną ma na celu zapoznanie organizacją stanowiska pracy barbera, BHP, dezynfekcją kosmetykami do pielęgnacji brody i głowy, komunikacją z klientem.

Zapoznasz się z tradycyjną techniką golenia na mokro przy użyciu gorących ręczników, pachnących olejków eterycznych, pielęgnacji skóry, to kompendium wiedzy – 25% teorii, 75% praktyki. Wykonasz golenie brody i głowy. Zdobędziesz nowe umiejętności.

Rezultat

ikona

Będziesz umiał przygotować ergonomicznie swoje stanowisko pracy, zastosujesz środki BHP i właściwe kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji brody i głowy, co jest niezbędne do wykonania tejże usługi.

Poznasz tradycyjną technikę golenia brody i głowy brzytwą na żyletki i będziesz umiał ją zastosować u siebie w salonie wraz ze spa dla brody – użyciem gorących ręczników z pachnącymi olejkami eterycznymi. To uczyni Cię wyjątkowym Barberem, wykonującym rytuał golenia na najwyższym poziomie. Będziesz mógł wprowadzić nową usługę w swoim salonie.

Nowo poznana techniką golenia 25% teorii, 75% praktyki da Ci nowe narzędzie i usługa w pracy salonowej – SPA DLA MĘŻCZYZNY. Wykonane będą 2 golenia pokazowe (brody i głowy) przez instruktora, a i Tu wykonasz dwa golenia pod okiem dwóch instruktorów, tak abyś zrealizował cel szkoleniowy na najwyższym poziomie.

Ewa Wolaniuk-Kloc

Ewa Wolaniuk–Kloc

Mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, technik usług fryzjerskich, pedagog, instruktor nauki zawodu, edukatorka fryzjerstwa męskiego/barberingu, egzaminatorka najnowszej kwalifikacji fryzjer męski - czeladnik, członkini Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i PIFS.

AGENDA SZKOLENIA:

ikona

9:00 – rozpoczęcie szkolenia, prezentacja multimedialna,
10:00 – 12:00 – BHP, przygotowanie stanowiska, szczegółowy wywiad, golenie pokazowe z gorącymi ręcznikami i olejkami eterycznymi,
12:00 – 14:00 – golenie przez kursanta z gorącymi ręcznikami pod okiem instruktora,
14:00 – przerwa na lunch,
15:00 – 16:30 – golenie głowy pokazowe,
16:30 – 19:00 – golenie brody z gorącymi ręcznikami i olejkami eterycznymi przez kursanta, egzamin.

WEŹ ZE SOBĄ

ikona

– uśmiech i chęć do pracy,
– ulubiona brzytwę.

Cena szkolenia: 1700 zł

Prowadząca: Ewa Wolaniuk–Kloc

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

AKADEMIA BARBERINGU
Ewa Wolaniuk-Kloc
ul. Św. Antoniego 31
50-073 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).