"manager fryzjer/ barber" - AUTOTSKI KURS ewy-wolaniuk-kloc

z udziałem expertów

„INWESTOWANIE W WIEDZĘ, ZAWSZE PRZYNOSI NAJWIĘKSZE ZYSKI” - Benjamin Franklin.

serdecznie zapraszam do poznania p. dr elżbiety sobów

ikona

Szanowni Państwo,
Przedstawiam Państwu wspaniałego wykładowcę, którego zaprosiłam do współprowadzenia długo wyczekiwanego kursu managerskiego MANAGER – FRYZJER/BARBER, który odbędzie się już wkrótce: 30 września – 4 października 2024. Program zrealizuje siedmiu praktyków – expertów, m.in. dr Elżbieta Sobów, której kompetencje serdecznie Wszystkim polecam. Jaki będzie ten program całego kursu?

  • Program od praktyków dla praktyków.
  • Experci przekażą dużą dawkę wiedzy, przyszykuj się więc burzę w Twojej głowie.
  • Naszpikowany wieloma niezbędnymi działaniami, przykładami zdarzeń, rozwiązań problemów, dróg postępowania, zysków i motywacji.
  • Będą skrypty – ściągi do zabrania na później, prezentacje multimedialne oraz pomoce rozwijające Twoje zasoby.
  • Nie zabraknie dawki przykładów przysłowiowo nierozwiązywalnych.
  • Otrzymasz odpowiedzi celowane na biznes fryzjerski.
  • i wiele więcej…

Serdecznie zapraszam na nasz kurs zarówno osoby planujące otwarcie biznesu fryzjerskiego, jak też managerów od dawna zarządzających salonami/ barber shopami.
Do zobaczenia.
Ewa Wolaniuk-Kloc
mistrz, technik, pedagog, instruktor, edukator fryzjerstwa

dr elżbieta sobów

Właścicielka i Prezes Zarządu Biura Rachunkowego Pro Consilio Sp. z o.o. Ekspertka, która jak nikt inny wspiera firmy w ich drodze do rozwoju i pomnażania zysków. Trafnie diagnozuje problemy i znajduje na nie rozwiązania, co realnie przekłada się na bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Analityczny umysł, genialny strateg, ogromna wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w charakterze głównej księgowej, dyrektora finansowego w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych daje gwarancję satysfakcji ze współpracy. Uczy jak bezpiecznie budować swoją niezależność ekonomiczną, realizować pasje tworząc dochodowe przedsiębiorstwa. Kobieta przedsiębiorcza, kreatywna i z pasją. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk ekonomicznych z dyscypliny finanse Niestacjonarne Studia Doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów, Kierunek Finanse i Rachunkowość. Studia magisterskie na GWSH w Katowicach Wydział Zarządzania, specjalność Finanse i Rachunkowość. Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 14379/2006, uzyskany po złożeniu państwowego egzaminu przed Komisją Departamentu Rachunkowości Ministerstwa Finansów. Ukończone szereg szkoleń z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku VAT, przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, które były realizowane przez uprawnione jednostki szkoleniowe. Informacje o materiałach dla uczestników usługi.

METODYCZNIE I MERYTORYCZNIE

ikona

PRAKTYCZNY KURS DLA PRAKTYKÓW. PROWADZONY METODYCZNIE I MERYTORYCZNE. PRZEZ DOŚWIADCZONĄ KADRĘ - EXPERTÓW W SWOICH DZIEDZINACH.

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. z o. o
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).