"manager fryzjer/ barber" - AUTOTSKI KURS ewy-wolaniuk-kloc

z udziałem expertów

„INWESTOWANIE W WIEDZĘ, ZAWSZE PRZYNOSI NAJWIĘKSZE ZYSKI” - Benjamin Franklin.

serdecznie zapraszam do poznania p. tomasza Piotrowskiego

ikona

Szanowni Państwo,
Przedstawiam Państwu wspaniałego wykładowcę, którego zaprosiłam do współprowadzenia długo wyczekiwanego kursu managerskiego MANAGER – FRYZJER/BARBER. Premiera tego wydarzenia już wkrótce: 8-12 stycznia 2024. Program zrealizuje siedmiu praktyków – expertów, m.in. p. Tomasz Piotrowski, którego kompetencje serdecznie Wszystkim polecam. Jaki będzie ten program całego kursu?

  • Program od praktyków dla praktyków.
  • Experci przekażą dużą dawkę wiedzy, przyszykuj się więc burzę w Twojej głowie.
  • Naszpikowany wieloma niezbędnymi działaniami, przykładami zdarzeń, rozwiązań problemów, dróg postępowania, zysków i motywacji.
  • Będą skrypty – ściągi do zabrania na później, prezentacje multimedialne oraz pomoce rozwijające Twoje zasoby.
  • Nie zabraknie dawki przykładów przysłowiowo nierozwiązywalnych.
  • Otrzymasz odpowiedzi celowane na biznes fryzjerski
  • i wiele więcej…

Serdecznie zapraszam na nasz kurs zarówno osoby planujące otwarcie biznesu fryzjerskiego, jak też managerów od dawna zarządzających salonami/ barber shopami.
Do zobaczenia.
Ewa Wolaniuk-Kloc
mistrz, technik, pedagog, instruktor, edukator fryzjerstw

TOMASZ PIOTROWSKI

Przedsiębiorca, który nie boi się realizować ambitnych projektów i podejmować się nowych wyzwań. Na co dzień w agencji video 7 Studio Production pełni rolę rolę producenta, dyrektora kreatywnego lub filmowca tworząc oryginalne koncepcje i autorskie strategie rozwoju video marketingu dla firm oraz marek osobistych. Wykorzystując je do realizacji ponad 1200 dla klientów z wielu branż. Potrafi uwiecznić jak mało kto niewypowiedziane emocje. Poprzez obrazy buduje storytelling, który doskonale odzwierciedla unikalna historie marek i indywidualnych klientów. Współpracował z m.in: Skoda, Mercedes, Hilton, Kanu, Nescafe, Skin Quality Clinic, Rafał Brzoska, Janka Ochojska i wiele innych. Przeszkolił kilkaset osób z video oraz kilkadziesiąt osób zaczęło mówić do kamery po jego konsultacjach 1:1. Firmy, które mu zaufały często cieszyły się zwiększoną ilością sprzedaży w swoich biznesach lub stawały się jeszcze bardziej rozpoznawalne.

METODYCZNIE I MERYTORYCZNIE

ikona

PRAKTYCZNY KURS DLA PRAKTYKÓW. PROWADZONY METODYCZNIE I MERYTORYCZNE. PRZEZ DOŚWIADCZONĄ KADRĘ - EXPERTÓW W SWOICH DZIEDZINACH.

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Barber Academy Ewa Wolaniuk-Kloc Sp. z o. o
ul. Strzegomska 282
54-432 Wrocław

„Wszelkie prawa zastrzeżone ®. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Podstawa prawna:
1) Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631)
2) Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. e w ustawie z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz.1503, z późn. zm.).